0532 664 8082’den arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ulaşım süreci : Güzel Ekmek’inizi siparişinizden sonraki iki işgünü içinde yola çıkarıyoruz. Siparişinizin adresinize ulaşma sürecini sizin için takip ediyoruz. Güzel Ekmek, uzun ömürlü olduğu için yolculuğu seviyor ve size en lezzetli halinde ulaşıyor.  

Güzel Ekmek’i saklamanın en iyi yöntemi nedir?

Güzel Ekmek’i kendi ambalajında ya da birden fazla kere streç film ile sararak buzlukta bir sene saklayabilirsiniz. Bekledikçe lezzeti içine işlediği için her defasında en güzel tadı alırsınız.

Güzel Ekmek’inizin süreç içinde nem almaması çok önemlidir. Bu nedenle, nemli görmeniz halinde lütfen streç filmi yenisi (kurusu) ile değiştirin.

Güzel Ekmek’in tadını en iyi çıkarma yöntemi nedir?
Güzel Ekmek’inizi tost makinası kullanarak ısıtın. (Havaya atan kızartma makinaları Güzel Ekmek’inizi kurutabilir. Lütfen onları tercih etmeyin.)
Tost makinasını iyice kızdırın. Güzel Ekmek’inizi sıcak makinaya koyarak dışının mühürlenmesini sağlayın; içi yumuşak ve nemli kalacak.


Yumuşacık isterseniz: Güzel Ekmek’inizi tost makinasında hafifçe ısıtın. Alternatif olarak, kuru bir tavada üzerine kapak kapatarak ısıtabilirsiniz; kendi buharı ile pamuk gibi yumuşak olur.
Güzel Ekmek’inizi buzluktan çıkardığınızda çözülmesini beklemenize gerek yoktur. Direkt yukarıdaki yöntemlerden biri ile ısıtarak tadını çıkarabilirsiniz.
Güzel Ekmek, birlikte yendiği her yiyeceğin tadını en üst seviyede almanızı sağlar. Güzel Ekmek ile birlikte yediğiniz her şeyin tadının nasıl fark ettiğini gözlemlemenizi öneririz.
Eğer seviyorsanız, Güzel Ekmek’iniz ile mükemmel tostlar hazırlayabileceğinizin de altını çizmek isteriz.